Five gallons of milk = $7.50 (that's right, only $1.50 per gallon; hie thee to a Safeway today)
Five bags of Goldfish = $5 (Chuck loves the Goldfish in his lunches)
Finally, to have a house where this will actually fit in pantries, storage, and an upright freezer rather than in over-filled coat closets = Priceless.